بسم الله الرحمن الرحیم- نظریات شخصی است- صدای امریکا دارد برای امریکا خوش رقصی میکند- بیان میکند چرا به فرزندان مسئولین اجازه ورود به امریکا میدهند وبه افراد عادی نمیدهند واینان در اندیشه مردم امریکا توسط  مقالات در رونامه های معتبر درافکار ( بهشتی) مردم امریکا تاثیر میگذارند- و درمسائل علوم ا نسان مطالعه میکنند وافکار خطرناک ؟؟ یعنی مذهبی – تاثیر میگذارند وبه انها به راحتی ویزا میدهند- خوب چرا مردم امریکا واروپا به ایران می ایند حال امدن مردم امریکا راخوداریکای دشوار کردند انهم ترس ازفرهنگ  ایران است- تمام خارجیان به ایران میایند بیشتر برای اطلاعات بدست اوردن است زیرا بقدری بهانها دروغ گفتن که دیگر حنای انها رنگ ندارد دراول انقلاب کیاز اشنایان ما بهامریکارفت کهدرامریکا  نخبه تشخیص داده بودند ودر رشته میکانیک تحقیقتاش دوم شدهبود وبنز ازاو درخواست کردکهدرباره بنز تحقیق کند واورا دعوت به المان کرد که یک هتل مجلل کهبنز نصفانرا شریکبودبرایمهمان های خوداش چهارده روز کارخانه بنز راتماشا میکرد وسرانجام بنز یک بنز مدل قبل بهنصف قیمت بهاوفروخت بعداز انقلاب ایشانبه امریکار رفت وبچه خودرادرکودکستان گذاشت بعداز چندروز – مدیر  کودکستان فرمودند از شما میخواهیم که سخنران برا ی اولیا بکنید که چر ایرانی که امریکا را دوست داشت چنین دشمن امریکا شده است- ایشا سئوال مکیند حکومت امریکا چه میگوید- ایشان میفرمیاد ایران به مرز صنایع فوق سنگین رسیده است وامریکا میخواهد صنایع فوف سنگین بهایران بدهد علما مخالفت کردند که اینصنایع هروز دودسیاه برلباس فرود میاورد ونما مداوم بایدلباس بشورند خانواه گسسته شدهاست طلاق زیادشدهاست فرهنگ غربی اسلام رابه حاشیهبردهاست مردم مارامیبیند سلام نمیکنند ومطالب دیگر امریکا میخواست کمی تعلل کند ولی شاه قبول نکرد روز سخنرانی ایشان فرمودندمن هرچه بوگیم شماقبول نخواهید کرد من حاظر هستم بهدونماینده شما پول بدهم به تهران مسافرت کنید وبرای جمعیتخود گزارش تهیه کیند ومقداری هم شرح دادم وانها گفتند مادرانتخابات  پاسخ انهاراخواهیم داد وکم کم غرب مشکو ک شده است وامروزه همین است برای می ایند- حقیقت رادرک کند یک گروه المانی  توی صف ورودبه حضرت شاهچراغ بودن من چندکورس دردانشگاه زبان المانی خوانهبودم کمی مطلب هستند خانم الممانی روبه شوهرش کرد گفت ظرف نیم ساعت یک ماشین بی ام و رد شد- با تعجب گفت وشهراش سر تکان چیزی گفت وخانم اش به شوهرش گفت که ازیکخانمجنوب شهری  کهیک بچهبامزهای دربغل داشت عکسبگیرد ومن گفتم دلیل اشچی بود وایان گفت بسیاربچه بامزه است مترجم کمی ناراحت د وگفتم اینها اطلاعات میگیرنند ایشان گفت بله تسط افرادی که زبان دادن در هتل است سئولاتی میکنند که معمول استاتفقا خوب است که رسانه ها نتوانند درغرب دروغ بگویند حال یطنت امریکا اینجا است که این افرادنقاط ضعف را بگویند  دیگر همه قبول میکنند بنظر من اشکالی ندارد ولی باید تبلیغات شیظانی انهاراهم خنثی کرد ویک طریق موثر همین افراد هستند- درثانی امریکا ادعا مکند ازادی است اتفاقابهخاطرهمینازادی  رشد زیادیهم کرده است  ومابیادمطلع شویم که نخبگان دانشگاهی وداشجویان درباره ما چگونه میاندیشند یک محافظه کاری شیطانی هم وجود دارد- حتی مردم اسرائیل برای بحث   باید بتوانند به ایران بیایند—بیخودبرای خودلقمه نگیرید

صدای امریکا برای خود لقمه نگیرید-!!

حضرت مریم سلامه الله علیها - بخش سوم

حضرت مریم سلامه الله علیها- -بخش دوم-!!

امریکا ,مردم ,یک ,بنز ,کمی ,ایشان ,مردم امریکا ,به ایران ,صدای امریکا ,می ایند ,شده است

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

یکی که ... روش های کسب در آمد از اینترنت اخبار دلار سکه یورو فلاور باکس #خیاطی2020 #هلیکوپتر2020 دفتر اختراعات و ایده های نوین تبلیغات در مجموعه رسانه های پیک برتر بزرگ ترین بانک مشاغل شیراز آموزش دیجیتال مارکتینگ و مشاوره کسب و کارها و فروش شورای اسلامی سمپاد